هرگونه استفاده از مجری به معنای پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. مجری هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ مجری استفاده می‌کنند.

 

- تلاش مجری، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح است، اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی را در قبال آگهی‌ها نخواهد پذیرفت.

- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و مجری هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم، اتفاقى، تبعى و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین سایت ندارد.

- مجری هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. آگهی‌ها توسط کاربران سایت هر لحظه قابل تغییر هستند و مجری در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت را نمی‌پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

- هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به مجری ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

- مجری مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

- هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به مجری که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و مجری مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

- آگهی‌های مجری با هزینه‌کرد گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از مجری حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به مجری را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود


جهت بهره هرچه بهتر از «مجری» مطالعه بخش‌های زیر توصیه می‌شود. برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک کنید:

راهنمای خرید امن

امکانات ویژه برای آگهی‌ها

پرسش های متداول

شرایط درج آگهی در مجری