بیشترین بازدید از آگهی ها در سایت نیازمندی مجری

چرا بازدید از آگهی های ثبت شده در سایت نیازمندی مجری بسیار بیشتر از سایتهای نیازمندی دیگر می باشد؟
جواب این سوال بسیار ساده است و در قالب سه مورد زیر می توان به آن پاسخ داد:
1-سایت نیازمندی مجری دارای هزاران دسته و زیر دسته می باشد که در مدت چندین سال فعالیت آن و با توجه به نیاز کاربران آن منتشر و ارتقا پیدا کرده که باعث شده هر آگهی در دسته خاص خود قرار بگیرد و این دسته بندی منظم و دقیق سبب می شود که سیستم قدرتمند آگهی های مشابه سایت دقیقا پستهای مشابه آگهی مورد بازدید را نیز نشان دهد تا بازدیدکنندگان بتوانند با یک بار بازدید از سایت دیگر آگهی های مشابه را نیز مطاله کنند.
2-پشتیبانی خوب قوی طی سالیان فعالیت مجری سبب شده تا با نشان دادن کیفیت ارایه خدمات بتوانیم برند مجری را بر سر زبانها انداخته و بدین ترتیب تبدیل به یک سایت معتبر نیازمندی از نظر کاربران اینترنتی تبدیل شویم به طوری که بیش از نیمی از کاربران مستقیما و بدون هیچ سایت واسطه ای وارد مجری شوند.
3-محبوبیت صفحات مجری در موتورهای جستجو که به علت سئو فوق حرفه ای سایت است باعث شده تا مطالب سایت به سرعت در آن موتورها ثبت شده و مورد بازدید قرار گیرند ، به طوری که بیش از 30 درصد بازدید های سایت از طریق موتورهای جستجو صورت می گیرد.

دیگر دوران تبلیغات در روزنامه ها و جراید کثیرالانتشار گذشته آگهی کسب و کار خود را فقط یک بار در سایت نیازمندی مجری ثبت کنید تا شاهد رونق در شفل خود شوید. 

سایت نیازمندی مجری به علت اینکه دارای آگهی های با کیفیت و منحصر به فردی است بنابرین از نظر موتورهای جستجو به عنوان یک سایت مولد و با کیفیت شناخته می شود لذا این سایت برخلاف سایت های نیازمندی دیگر مانند دیوار و شیپور علاوه بر اینکه کاربران قبلی از صفحات اصلی آگهی ها را جستچو می کنند کاربران دیگر نیز با جستجو در گوگل مستقیما وارد سایت نیازمندی مجری شده و آگهی ثبت شده توسط شما را مطاله می کنند.
امتحانش رایگان است فقط یک آگهی رایگان در سایت نیازمندی مجری ثبت کنید.