برای ثبت آگهی در سایت نیازمندی مجری به صورت زیر عمل کنید.


1- در بالای صفحه روی دکمه آبی رنگ "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

2- در صفحه جدیدی که باز می شود، اگر تاکنون در مجری ثبت نام نکرده اید در سمت چپ در بخش ثبت نام فرم را تکمیل نمایید و کد امنیتی را وارد کنید و در آخر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید .
3- در مرحله بعد در همان صفحه نام کاربری و کلمه عبور را که حین ثبت نام خودتان انتخاب کرده بودید در سمت راست صفحه وارد نموده و بر روی "ورود" کلیک کنید.

4- بعد از کلیک بر روی "ورود"  وارد کنترل پنل می شوید. حال در کنترل پنل از منو سمت راست و منو کشویی آگهی ها ، رو گزینه"ثبت آگهی جدید" کلیک نمائید.

--- مشخصات عمومی آگهی

5- برای آگهی خودتان عنوان مناسبی بنویسید و زیر آن شماره تماس خود را قید نمایید و در سمت چپ ، آگهی خود را در دسنه و زیر دسته مناسب قرار دهید نوع آگهی خود ( رایگان یا ستاره دار) را انتخاب کنید.سپس استان و شهرستان و در صورت تمایل آدرس کامل را وارد کنید. و دکمه گام بعدی را کلیک کنید.

تذکر : عنوان آگهی باید جذاب و گیرا باشد. عنوان آگهی باید در میان آگهی های مشابه با آگهی شما کاربر را مجذوب خودش کند. باید جوری عنوان را بنویسید که بر روی آگهی شما کلیک کنند. عنوان آگهی مانند بسته بندی اجناس است. اگربسته بندی کالایی شیک و رنگارنگ باشد خریدار اشتیاق بیشتری برای دیدن محتویات بسته دارد. اگر عنوان آگهی را هم خوب بنویسید بر روی آگهی شما کلیک می کنند. مهمترین ویژگی محصول و خدمات خودتان که برای مشتری می تواند جذاب باشد را در عنوان آگهی بیاورید. اگر خودروی خودتان را می خواهید بفروشید، نام خودرو، مدل و شهر محل فروش را در عنوان آگهی بیاورید. البته همانطور که گفته شد اگر محصولات مختلفی دارید و یا خدمات متفاوتی را ارائه می کنید می توانید چندین آگهی ثبت کنید.

 

--- جزئیات آگهی


6- در این مرحه متنی مناسب و زیبا برای آگهی خود بنویسید.و سپس جهت افزایش شانس نمایش آگهی خود در جستجوهای کاربران ، چند کلمه که مرتبط با آگهی شماست را در فیلد کلمات کلیدی تایپ نمایید و کلمات مختلف را با زدن دکمه ENTER از هم جدا نمایید. و در صورت تمایل قیمت آگهی و درصد تخفیف آن و لینک آگهی را وارد کنید .و روی دکمه گام بعدی کلیک کنید.

تذکر : بعد از نوشتن عنوان خوب برای آگهی و تبلیغات، مسئله مهم دیگری که باید در نظر بگیرید، متن آگهی است. متن آگهی را متقاعد کننده بنویسید. اگر کالایی خوب بسته بندی شده باشد ولی محتویات داخل بسته بی کیفیت باشد، آن کالا به فروش نخواهد رسید. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید ولی متن آگهی خوب نباشد هم با شما تماس نمی گیرند. در متن آگهی خودتان هر مطلبی که باعث جلب اطمینان مشتری می شود را بیاورید. در متن آگهی محدودیت کاراکتر ندارید و بنابراین هر چه توضیحات بیشتری ارائه کنید بهتر است. بسیاری از کاربران متن آگهی خودشان را در حد یکی دو جمله ارائه می کنند. این اصلا پاسخگو نیست. در متن آگهی آدرس و شماره تلفن هم ارائه کنید. به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد.

--- موقعیت و تصاویر آگهی

7- حال می توانید برای آگهی خودتان عکس ارسال کنید و موقعیت شهر آگهی را روی نقشه گوگل انتخاب کنید. بعد از تکمیل موارد ذکر شده بر روی دکمه گام بعدی کلیک نمائید تا وارد مرحله نهایی شوید.

تذکر : عکس خوبی برای آگهی خودتان انتخاب نمائید.
درج تصویر مناسب بازدید از آگهی را تا 10 برابر افزایش می دهد. . در وب سایت حاضر (مجری) برای هر آگهی چندین عکس می توانید درج نمائید. بنابراین با ثبت عکسها و تصاویر مناسب می توانید کالا و خدمات خودتان را به خوبی معرفی کنید. با درج عکس برای آگهی و تبلیغات خودتان هم اعتماد کاربر را بیشتر جلب می کنید و هم به او کمک می کنید شناخت بهتری از کالا و خدمات شما داشته باشد. در ضمن بسیاری از کاربران در اینترنت عکسها را جستجو می کنند. با ثبت عکس برای آگهی خودتان این کاربران هم ممکن است آگهی شما را دیده و با شما تماس بگیرند. برای حصول بازدهی بالا ، فرصت درج عکس و تصویر برای آگهی خودتان را از دست ندهید. در بسیاری از موارد یک عکس می تواند بهتر از صدها نوشته منظور شما را منتقل کند.
 

--- تایید نهایی

8- حال اگر آگهی شما رایگان بود روی دکمه تایید نهایی کلیک کنید و اگر نوع آگهی را ستاره دار یا متنی انتخاب کرده اید روی دکمه پرداخت کلیک نمایید تا وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه آگهی را پرداخت نمایید. در هر دو صورت آگهی شما پس از تایید بازرسان سایت تایید می گردد و در سایت نمایش داده خواهد شد.

تذکر : تا زمانی که آگهی های رایگان شما مورد تایید مدیریت سایت قرار نگیرد امکان ویرایش آن ها را ندارید و پس از تایید مدیریت نیز امکان ویرایش برخی ویژگی ها نظیر عنوان و دسته بندی را نخواهید داشت


11- درج آگهی و تبلیغ در سایت مجری  کاملا رایگان است. در کنترل پنل می توانید چندین آگهی جدید ثبت کنید. البته تا جایی که ممکن است آگهی کپی شده و تکراری درج نکنید.

 آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی دکمه آبی رنگ "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.