افزایش درآمد با ثبت آگهی و تبلیغات رایگان ممکن است. در وب سایت حاضر (مجری) می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت کاملا رایگان ثبت نموده و درآمدتان را افزایش دهید.

همانطور که می دانید، تبلیغات و بازاریابی در حال حاضر یکی از مهمترین کارهایی است که برای افزایش فروش و افزایش درآمد باید به آن توجه کرد. اگر شما بتوانید کار خودتان و کالا و خدماتی که به فروش می رسانید را خوب تبلیغ کنید، درآمد شما افزایش پیدا کرده و کسب و کارتان رونق پیدا می کند. البته، مسلما عوامل و پارامترهای دیگری هم در رونق کسب و کارها مهم هستند ولی به هر حال یکی از مهمترین پارامترها همواره تبلیغات و بازاریابی اصولی و مناسب است. از بین انواع مختلف تبلیغات، تبلیغات اینترنتی برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما می تواند نقش بسیار خوب و موثری را بازی کند. ممکن است تا به حال از تبلیغات اینترنتی استفاده کرده باشید یا نه. به هر حال این نوع تبلیغات مزایایی دارد که باعث می شود یک سر و گردن از سایر انواع تبلیغات بالاتر باشد.

در مرحله اول، ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت راحت، به صرفه و رایگان است. در همین سایت (مجری) با کلیک بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" که در بالای همین صفحه با رنگ آبی نشان داده شده است، می توانید در عرض تنها چند دقیقه آگهی و تبلیغ خودتان را ثبت نمائید. بنابراین ثبت آگهی در اینترنت راحت است و به هیچ امکانات و دانش خاصی نیاز ندارد. مطلب دیگر اینکه ثبت آگهی در اینترنت (و در همین سایت -مجری) کاملا رایگان است. شما برای درج اگهی و تبلیغ خودتان هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید، می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی (که آن هم در مقایسه با سایر انواع تبلیغات واقعا کم است) ویزه کنید. آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. برای مشاهده تعرفه آگهی ویژه در صفحه اصلی همین سایت (مجری) بر روی لینک تعرفه آگهی ها کلیک کنید.

آگهی و تبلیغات اینترنتی امکانات بسیار زیادی به شما می دهد تا درآمدتان را افزایش دهید. به عنوان مثال در سایت مجری می توانید چنیدن آگهی ثبت کنید آن هم به صورت کاملا رایگان. تبلیغات شما در روزنامه و مجله محدودیت تعداد کاراکتر و محدودیت تعداد عکس دارد. در سایت مجری (همین سایت) برای هر آگهی می توانید چندین عکس ثبت نمائید . برای هر آگهی هم هر مقدار که می خواهید می توانید توضیح ارائه دهید. هیچ محدودیتی در کار نیست. حتی پیشنهاد می شود چند آگهی مختلف ثبت کنید. هر روز 5 دقیقه وقت بذارید آگهی های ثبت شدهع را به روز رسانی کنید. هر چه آگهی های شما بیشتر در صفحه اصلی باشد، تعداد بازدید آنها و در نتیجه زنگ خورهای شما بیشتر می شود. در نتیجه درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

تبلیغات اینترنتی و درج اگهی در اینترنت گستردگی مکانی و زمانی بسیار خوبی هم دارد. به این معنی که اگهی و تبلیغات شما در کل کشور قابل مشاهده بوده و به صورت 24 ساعته هم در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد. حال خودتان تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان در اینترنت را با تبلیغات تراکت و روزنامه مقایسه کنید. تبلیغات تراکتی تنها چند محله را پوشش خواهد داد و به مدت چند ساعت. قدرت و گستردگی هیچ کدام از انواع تبلیغات دیگر قابل مقایسه با تبلیغات اینترنتی نیست.

با توجه به مطالب ارائه شده، برای رونق کسب و کار، افزایش تعداد مشتریان و افزایش درآمد خودتان، فرصت درج آگهی و تبلیغات در اینترنت را از دست ندهید. یکی از بهترین وب سایتهایی که می توانید تبلیغات خودتان را در آن ثبت نمائید، همین سایت (مجری) است.

سایت مجری:

1- بازدید بالایی دارد. با درج تبلیغ در مجری، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد.

2- از نظر گوگل بهینه است. آگهی و تبلیغ شما پس از چند ساعت در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.

3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است. در هر زمینه ای که می خواهید و هر جای ایران که هستید می توانید آگهی خودتان را در این سایت ثبت نموده و درآمدتان را افزایش دهید.

4- درج آگهی در آن رایگان است. هر تعداد آگهی و در هر زمینه ای که مد نظر شماست در این سایت به صورت کاملا رایگان می توانید درج کنید.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است. چندین آگهی غیر تکراری در مجری ثبت کنید و بعد از یک ماه تاثیر آن را به وضوح خواهید دید.

برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره هرچه بهتر از سایت مجری مطالعه بخشهای زیر توصیه می شود . برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک کنید.

مقاله افزایش مشتریان و خرید و فروش و نحوه صحیح ثبت آگهی رایگان و تبلیغات در اینترنت

نحوه کسب بازدهی بهینه از آگهی اینترنتی

پانزده نکته برای افزایش بازده آگهی اینترنتی

کسب درآمد بیشتر با درج آگهی و تبلیغات انترنتی

ثبت آگهی رایگان در سایت آگهی و نیازمندی مجری