چگونه آگهی خود را به مجری بسپاریم؟

مرحله اول : روی  در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید. اگر عضو سایت باشید مستقیما وارد فرم اطلاعات آگهی می شوید ( در صورتی که از پنل خود خارج شده باشید مجددا با وارد کردن نام کاربری و رمز ورود وارد سیستم می شوید). در غیر اینصورت  ابتدا باید فرم عضویت را تکمیل کنید.

مرحله دوم : اطلاعات آگهی را به ترتیب کامل کنید و آگهی را ارسال کنید.  آگهی شما برای بازبینی ناظران ما فرستاده می‎شود و پس از تایید ایشان نمایش داده خواهد شد. توصیه می کنیم اگر با شرایط درج آگهی در مجری آشنا نیستید «شرایط درج آگهی در مجری» را مطالعه کنید.

سایت مجری را می توانید به راحتی و بدون نیاز به اپلیکیشن روی گوشی و تبلت خود مشاهده و از امکانات آن لذت ببرید.

 

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟

مجری همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما اینست که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن مجری را نیز مطالعه کنید.

 

چگونه در آگهی خود تغیرات ایجاد کنم؟

شما در سایت مجری یک پنل کاربری دارید و از طریق آن می‌توانید از امکانات تغییر، حذف و ویرایش متن و عکس و... استفاده نمایید.

 

چرا نباید آگهی تکراری ثبت کنم ؟

  • تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها این موضوع از نظر موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند.

  • اصرار ما برای عدم درج آگهی تکراری به علت جلوگیری از سردرگمی خریدارن است، در غیر اینصورت کاربران در هنگام جستجو با یک آگهی چندین بار روبرو می شوند.

 

چرا هنوز بعد از گذشت چندین دقیقه از زمان ثبت آگهی ، هنوز در سایت نمایش داده نشده ؟

بررسی آگهی‎ها یک فرایند انسانی است و برای حفظ کیفیت مجری باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد. کمی صبر پیشه کنید.

 

چرا هنوز بعد از ویرایش آگهی قدیمی ، هنوز تغیرات در سایت نمایش داده نشده؟ 

مجری برای احترام به کاربران خود امکان ویرایش آگهی را میسر نموده اما برای حفظ کیفیت مجری، آگهی ویرایش شده باید توسط ناظران بررسی گردد.

اگر متن یا تصویر آگهی قبلی مورد پسندتان نمی باشد می توانید از پنل مدیریتی اختصاصی خود اقدام به ویرایش آگهی نمایید. البته به شما توصیه می کنیم از ویرایش های مکرر در متن آگهی خودداری کنید زیرا نه تنها تاثیری در موتورهای جستجو ندارد بلکه مضر نیز می باشد.بهترین کار برای ایندکس شدن آگهی ها در موتور های جستجو بروز رسانی مرتب و روزانه آگهی ها می باشد.
 

 

 

چرا آگهی‎های فروش رفته یا خریداری شده در مجری مشخص نیست؟

فرد آگهی‎دهنده باید آگهی‎ خود را پس از انجام معامله حذف کند. مجری، فقط وظیفه نمایش آگهی شما را دارد.

 

چرا آگهی‎های شهر ما به‌روزرسانی نمی‎شوند؟

آگهی‎ها به ترتیب ارسال شدن در لیست بررسی ناظران قرار می‎گیرند و به همان ترتیب بازبینی می‎شوند.

 

چرا آگهی تکراری ارسال شده در سایت نمایش داده نمی شود؟

باید آگهی جدید شما از نظر محتوا و تصویر با آگهی قبلی تفاوت کند تا مورد قبول ناظران سایت قرار بگیرد.اگر متن یا تصویر آگهی قبلی مورد پسندتان نمی باشد می توانید از پنل مدیریتی اختصاصی خود اقدام به ویرایش آگهی نمایید. البته به شما توصیه می کنیم از ویرایش های مکرر در متن آگهی خود داری کنید زیرا نه تنها تاثیری در موتورهای جستجو ندارد بلکه مضر نیز می باشد و از طرفی پس از ویرایش آگهی مجددا باید مورد بازبینی ناظران ما قرار بگیرد تا مورد تایید واقع شود . بهترین کار برای ایندکس شدن آگهی ها در موتور های جستجو بروز رسانی مرتب و روزانه آگهی ها می باشد.

 

کالای من در یک روز به دست مجری به فروش رفت! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج مجری است. پس به دوستان خود بگویید!

 

جهت بهره بردن هرچه بهتر از «مجری» مطالعه بخش‌های زیر توصیه می‌شود. برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک کنید:

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها
راهنمای خرید امن
امکانات ویژه برای آگهی‌ها
پرسش های متداول
شرایط درج آگهی در مجری