اگر می خواهید از آگهی و تبلیغات اینترنتی و اگهی هایی که در سایتهای نیازمندی (مانند همین سایت - سایت نیازمندی مجری ) ثبت می کنید بیشترین بازدهی را بگیرید، ادامه این مطلب را بخوانید.

همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، عنوان آگهی خودتان را مناسب و جذاب انتخاب کنید. برای انتخاب عنوان آگهی خودتان به صورت مناسب باید بدانید که کاربران و مشتریان کالا و خدمات شما محصولات و یا خدمات شما را با چه عبارتهایی در گوگل جستجو می کنند. مثلا اگر در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارید در خود گوگل عبارتهایی مانند ثبت شرکت، رتبه بندی شرکت، خرید و فروش شرکت و ... را جستجو کنید. بعد از نوشتن این عبارتها در باکس جستجوی گوگل، یک فاصله با صفحه کلید بذارید (کلید اسپیس را بزنید). وقتی این کار را انجام دادید خود گوگل پیشنهادهایی به شما می دهد. همان پیشنهادها را در عنوان آگهی خودتان به کار ببرید. یا مثلا عبارت رتبه بندی شرکت را در گوگل جستجو کنید. در پایین نتایجی که گوگل به شما ارائه می کند عبارتهایی نشان داده شده اند. این عبارتها هم عبارتهای پرکاربرد بازدیدکنندگان و کاربران هستند و می توانید از آنها در عنوان آگهی و تبلیغات خودتان استفاده نمائید. یکی از مهمترین مواردی که برای درج آگهی و تبلیغات رایگان پربازده و مفید باید در نظر بگیرید همین عنوان آگهی است. در کنار روشی که به شما ارائه شد باید جذاب بودن و جذب کردن مشتری را به عنوان آگهی خودتان اضافه کنید. به این معنی که مثلا در همان مثال ثبت شرکت، به جای عبارت "ثبت شرکت و رتبه بندی" می توانید عنوان " ثبت شرکت با بهترین قیمت و در اسرع وقت" را انتخاب نمائید. قاعدتا کاربران بر روی آگهی ای که عنوان دوم را دارد بیشتر کلیک می کنند. چون هم قیمت و هم زود انجام شدن کارها برای مشتریان مهم است. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

علاوه بر عنوان آگهی موارد دیگری هم در ثبت آگهی و تبلیغات رایگان مفید در سایتهای نیازمندی همچون وب سایت حاضر (مجری) مهم است. متن آگهی را خوب و قانع کننده بنویسید. در متن آگهی اطلاعات کاملی از خودتان و یا اگر شرکتی دارید از شرکت خودتان ارائه دهید تا کاربر به صورت کامل به شما اعتماد کند. آدرس و شماره تلفن و شماره ثابت ارائه دهید. در ضمن اگر مثلا ساکن شهری غیر از تهران هستید، کد شهر خودتان را هم ارائه کنید. چرا که گوگل از روی آی پی کاربران محل سکونت آنها را تشخیص می دهد. به عنوان مثال اگر شما شرکتی در تبریز دارید و در متن آگهی خودتان کد تبریز و آدرس تبریز را ارائه کرده باشید، اگر کاربری از تبریز کالا و خدمات شما را جستجو کند، چون در متن آگهی شما کد تبریز وجود دارد، در نتایج جستجوی گوگل آگهی شما برای نشان دادن به کاربر مزبور در اولویت قرار می گیرد. علاوه براین، با ارائه آدرس و شماره تلفن کامل و ... اعتماد کاربرارن را به نسبت خودتان، شرکتتان و آگهی درج شده خودتان جلب می کنید. برای آگهی و تبلیغات خودتان عکسها و تصویرهای مناسبی ثبت نمائید. به صورت مستقیم از کالا و لوازمی که می خواهید بفروشید عکس بگیرید و در آگهی خودتان درج نمائید. اگر شرکتی دارید می توانید از کارکنان خودتان حین انجام کار عکس بگیرید و در آگهی قرار دهید و یا از گواهینامه و افتخاراتی که کسب نموده اید عکس بگیرید و در آگهی و تبلیغ خودتان ارائه نمائید. در سایت مجری (همین سایت) برای هر آگهی، حتی آگهی های رایگان، می توانید چندین عکس ثبت نمائید و به بهترین شکل کالا و خدمات خودتان را معرفی کنید.

حین ثبت اگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در مجری و یا سایتهای دیگر شهر و استان را بدرستی انتخاب کنید. در ضمن از بین گروه بندی های متنوعی که ارائه شده است هم گروه و زیر گروه مناسب را انتخاب نمائید. این مورد خیلی مهم است. چرا که اگر گروه مناسب آگهی خودتان را انتخاب نکنید، آگهی شما را افرادی خواهند دید که در جستجوی کالا و خدمات دیگری هستند و اصلا با شما تماس نخواهند گرفت. اگر ساکن شهری غیر از تهران هستید، مهم است که در عنوان آگهی و در متن آگهی اسم شهر مزبور ارائه گردد. چون افرادی که ساکن تهران نیستند حین جستجو اسم شهر خودشان را هم در عبارت جستجو وارد می کنند.

آگهی های متعدد و جدید و بدون تکرار ثبت نمائید. در سایتهای آگهی رایگان اینترنتی و همچنین در همین سایت (مجری) امکان درج چندین آگهی به صورت کاملا رایگان وجود دارد.  کالا و خدمات خودتان را به شکلهای مختلف و با عناوین متفاوت معرفی کنید. عنوانها و متنهای متفاوت برای آگهی های خودتان بنویسید. آگهی تکراری و کپی شده ثبت نکنید چرا که از نظر موتورهای جستجو و گوگل ارزشی ندارد. هر روز 5 دقیقه وقت بذارید و آگهی خود را بروزرسانی کنید. تنها هزینه ای که در آگهی اینترنتی و تبلیغات در اینترنت باید صرف کنید زمان است. زمان بگذارید تا تماسهای شما شروع شود.

برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. سایت مجری یکی از بهترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است و به بهترین شکل کالا و خدمات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد.

جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره هرچه بهتر از سایت مجری مطالعه بخشهای زیر توصیه می شود . برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک کنید.

مقاله افزایش مشتریان و خرید و فروش و نحوه صحیح ثبت آگهی رایگان و تبلیغات در اینترنت

نحوه کسب بازدهی بهینه از آگهی اینترنتی

پانزده نکته برای افزایش بازده آگهی اینترنتی

کسب درآمد بیشتر با درج آگهی و تبلیغات انترنتی

ثبت آگهی رایگان در سایت آگهی و نیازمندی مجری