افزایش تعداد مشتریان و ثبت آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی - یکی از بهترین راهکارها برای افزایش تعداد مشتریان، افزایش فروش، افزایش درآمد و رونق کسب و کارها درج آگهی رایگان در اینترنت و ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی است.

با ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در اینترنت کاربران زیادی در سراسر کشور آگهی و تبلیغ شما را مشاهده نموده و برای دریافت خدمات شما و یا خرید کالا ومحصولات شما با شما تماس خواهند گرفت. تبلیغات در اینترنت گستردگی بسیار خوبی دارد. به عنوان مثال اگر شما ساکن تهران هستید و در زمینه فروش لوازم خودرو، تجهیزات پزشکی، لوازم برق صنعتی و یا هر زمینه دیگری که فعالیت دارید، با ثبت آگهی رایگان در اینترنت (و در همین سایت - نیازمندی مجری )می توانید از کل کشور مشتری جذب نمائید. آگهی و تبلیغ اینترنتی شما در هر جای کشور قابل مشاهده خواهد بود و این مزیتی است که هیچ کدام از انواع دیگرتبلیغات و آگهی این مزیت را ندارند. اگر بخواهید در روزنامه تبلیغ کنید، تراکت پخش نمائید، در بیلوردها آگهی بدهید و یا هر روش دیگری را که انتخاب نمائید، تبلیغات شما محدود به شهرمحل سکونت شما خواهد شد. در حالیکه آگهی وتبلیغات اینترنتی کشوری و بلکه جهانی است و تمام افراد روی کره زمین می توانند آگهی شما را ببینند. بنابراین، برای رونق کسب و کارتان فرصت درج آگهی رایگان در اینترنت و در این وب سایت (سودایران) را از دست ندهید. برای درج تبلیغات در همین سایت بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" در بالای همین صفحه کلیک کنید.

نکته مثبت دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان وجود دارد این است که همانطور که از اسم آن مشخص است، هیچ هزینه ای برای شما در بر ندارد. ثبت اگهی در اینترنت کاملا رایگان است. فقط باید همت و اراده کنید و روزانه 15 دقیقه وقت بذارید و آگهی درج کنید. هر روز می توانید یکی از کالاهای خودتان را در این وب سایت معرفی کنید. هر روز یک آگهی جدید بنویسید. در حد یک یا دو پاراگراف کفایت می کند. بیشتر هم بنویسید و توضیح دهید بهتر است. چرا که مشتریان شما بهتر متقاعد می شوند که با شما تماس بگیرند. از کپی کردن آگهی ها حذر کنید. آگهی های تکراری از نظر گوگل اسپم به حساب می آید. هر چند که ثبت آگهی در سودایران رایگان است، ولی در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان راویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های ویژه بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده خواهند شد و اعتماد بیشتری را جلب خواهند نمود. درج اگهی در وب سایت حاضر محدودیتی ندارد. هر تعداد آگهی که بخواهید می توانید در همین سایت درج کنید.

ویژگی برتری که آگهی های اینترنتی به نسبت سایر انواع تبلیغات دارد این است که این نوع تبلیغات به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و بدون هیچ تعطیلی ای برای شما کار می کند. ممکن است شما خواب باشید و یا در مسافرت باشید، در هر حالت آگهی و تبلیغات شما به افراد مختلف نشان داده شده و هر کدام از بازدید کنندگان از آگهی و تبلیغات شما بعدا می توانند یکی ازمشتریان شما باشند. به عنوان مثال، تبلیغات در روزنامه و مجله و ... یک روز و یا در نهایت چند روز دیده خواهند شد و پس از آن هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند. تبلیغی که شما در اینترنت ثبت کرده اید همیشه باقی می ماند. تبلیغاتی که امروز درج نموده اید، یک سال بعد و حتی تا سالیان بعد هم دیده خواهد شد. . اتفاقا گوگل به مطالب قدیمی تر اعتبار بیشتری هم می دهد. به این معنی که بر خلاف روزنامه و تراکت و مجله که با گذشت زمان آگهی شما منقضی می گردد، آگهی و تبلیغات شما در اینترنت روز به روز اعتبار بیشتری پیدا می کند.

اگر می خواهید تعداد مشتریانتان را افزایش دهید ... اگر می خواهید بر فروش خودتان بیفزائید .... اگر می خواهید درآمدتان افزایش پیدا کند .... اگر قصد دارید کسب و کارتان را رونق ببخشید .... در هر صورت، فرصت درج آگهی در اینترنت را از دست ندهید. برای درج تبلیغات در همین سایت بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان"در بالای همین صفحه کلیک کنید. تعداد آگهی های ثبت شده در سایت مجری روز به روزدر حال افزایش است. زیرا مدت اعتبار آگهی در سایت مجری نامحدود می باشد مگر اینکه خود شخص آگهی دهنده تاریخ دیگری را انتخاب کند .

آیا می دانید که با ثبت تبلیغات اینترنتی رایگان می توانید تعداد مشتریان و در نتیجه درآمد خودتان را افزایش دهید ...

آیا می دانید بسیاری از افراد از تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی به عنوان قویترین روش جذب مشتری و بازاریابی برای فروش کالا و خدمات خودشان استفاده می کنند ...

آیا می دانید که هیچ نوع آگهی و تبلیغاتی مانند تبلیغات در اینترنت گستردگی مکانی و زمانی ندارد و اگر از این نوع تبلیغ تا به حال استفاده نکرده اید یکی از بزرگترین امکانات و اختراعات بشری را از دست داده اید ...

آیا می دانید اگر به درستی از تبلیغات و آگهی اینترنتی استفاده کنید ممکن است شما از هر نوع تبلیغات و بازاریابی دیگری برای فروش کالا و خدمات خودتان بی نیاز گردید ...

آیا می دانید ....

تبلیغات در اینترنت و ثبت آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی اگر قویترین امکان بازاریابی و جذب مشتری نباشد بدون شک یکی از بهترین راهکارها برای رونق کسب و کار و افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد شما است.  اگر تا به حال از این نوع آگهی و تبلیغات استفاده نکرده اید و یا به درستی از این نوع تبلیغات استفاده ننموده اید، یکی از بهترین امکانات و اختراعات بشری برای رونق کسب و کار و افزایش درامد خودتان را از دست داده اید.

تبلیغات در اینترنت پوشش بسیار گسترده ای دارد. حتی اگر می خواهید کالاو خدمات خودتان را در کشورهای خارجی به فروش برسانید و مشتریان شما در ایران نیستند نیز این نوع تبلیغات جواب می دهد. اگر ساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید هم می توانید کالا و خدمات خودتان را در هر جای کشور به فروش برسانید. به محض اینکه آگهی شما تایید شود تمام افراد کشور و تمامی افراد روی کره زمین قادر به مشاهده آگهی شما بوده و می توانند یکی ازمشتریان شما باشند. تبلیغات در اینترنت با سرعت بالایی انجام می گیرد. شمادر روزنامه یا مجله آگهی بدهید حداقل یک روز کاری وقت لازم دارد تا تبلیغ شما منتشر گردد. تبلیغات شما در اینترنت حداکثر طی دو یا سه ساعت تایید شده و منتشر خواهد شد. برای افرادی که در کار املاک فعالیت دارند این سرعت بسیار مهم است. چون اگر فایل خودشان را زود به فروش نرسانند ممکن است یک مشاور املاک دیگر این کار را انجام داده و پورسانت را دریافت کند. برای بسیاری از مشاغل دیگر هم سرعت در انتشار اگهی و تبلیغ ممکن است مهم باشد و این امر تنها با تبلیغات اینترنتی مقدور است.

تبلیغات در اینترنت 24 ساعته و 7 روز هفته برای شما کار می کند. تبلیغات اینترنتی را ممکن است یکی از مشتریان شما نصفه های شب وقتی شما خواب هستید ببیند و فردای آن شب با شما تماس بگیرد. حین ثبت آگهی اینترنتی در سایتهای تبلیغاتی مانند مجری (همین سایت)شما هیچ محدودیتی ندارد. تعداد اگهی هایی که می توانید ثبت کنید نامحدود است. تعداد کاراکترهایی که برای توضیح کالا و خدمات خودتان هم می توانید استفاده نمائید نامحدود است. در وب سایت حاضر (سودایران) برای هر آگهی چندین عکس می توانید انتخاب کنید. در تبلیغات روزنامه و مجله تنها یک عکس می توانید ثبت کنید. تبلیغات مجله و روزنامه بعد از یک یا چند روز از بین می رود در حالیکه تبلیغات اینترنتی باقی می ماند و از نظر گوگل هر چه بیشتر باقی بماند اعتبار آن بیشتر شده و کاراییش برای شما هم بیشتر خواهد شد. برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد خودتان فرصت درج اگهی در اینترنت و در سایت مجری (همین سایت) را از دست ندهید. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر(مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید. سایت مجری یکی از بهترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است و به بهترین شکل کالا و خدمات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد.

سایت مجری :

1- بازدید بالایی دارد.

2- از نظر گوگل بهینه است.

3- گروه بندی متنوعی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است.

4- درج آگهی در آن رایگان است.

5- برای ثبت تبلیغات پربازده و موثر است.

با درج آگهی و تبلیغات رایگان در سایتهای نیازمندی و تبلیغات اینترنتی مانند همین سایت (مجری) به راحتی می توانید تعداد مشتریان و در نتیجه درآمد خودتان را افزایش دهید. درج آگهی در اینترنت و در همین سایت هم کاملا رایگان است. فقط اگر تبلیغات و آگهی خودتان را به صورت اصولی و درست ثبت نمائید، بازدهی خوبی از آگهی و تبلیغات اینترنتی خواهید گرفت. همین که ثبت آگهی در اینترنت رایگان است دیگر به این معنی نیست که به هر شکلی که شما تبلیغ کنید جواب می دهد. اتفاقا چون به صورت کاملا رایگان می توانید تبلیغات خودتان را درج نمائید و همه هم می توانند این کار را بکنند، بنابراین تعداد آگهی ها خیلی زیاد شده و نتیجه گرفتن سخت تر خواهد شد. اگر میخواهید از درج آگهی رایگان در اینترنت نتیجه خوبی بگیرید و تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید، از انجام موارد زیر اجتناب نمائید:

1- بعضی از افراد و تعدادی از کاربران همین سایت (مجری) چندین آگهی دارند و هر از چند گاهی این آگهی هایی را در همه ی سایتهای آگهی ثبت می کنند. این افراد در آگهی های خودشان هیچ تغییری هم ایجاد نمی کنند. چنین افرادی فکر می کنند اگر همین چند آگهی ثابت را هر از چند گاهی ثبت کنند زنگ خورهای بیشتر و در نتیجه تعداد مشتریان بیشتری خواهند داشت. در حالیکه اینطور نیست و فقط وقت خودشان را تلف می کنند. شما حتی اگر هفته ای یکبار یک اگهی درج می کنید، ولی اگرآگهی ای که درج می کنید را از نو نوشته باشید و تکراری نباشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت. بنابراین از درج  و ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تکراری و کپی شده حذر کنید. هر روز و یا هر چند روز یکبار 10 دقیقه تا یک ربع وقت بذاریدو یک آگهی جدید بنویسید. عنوان جدید و متن جدیدی را انتخاب کنید. عنوانهای متفاوتی را برگزینید. ممکن است با ثبت آگهی های متنوع و مختلف، از بین تمامی آگهی هایی که درج می کنید، یکی از آگهی های شما بازدید بسیاری بالایی بگیرد و درآمد بسیاری را برای شما به ارمغان آورد. ولی اگر همان آگهی های قبلی را به صورت مداوم کپی کنید، هیچ اتفاق جدید و خوبی نخواهد افتاد. برایثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

2- تعداد زیادی از آگهی دهندگان در متن آگهی خودشان بیشتر از یکی دو جمله نمی نویسند. اگر می خواهید نتیجه خوبی از آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی بگیرید، باید متن آگهی خودتان را خوب، مناسب و قانع کننده بنویسید. دقت کنید، کسانی که می خواهند آگهی شما را مطالعه کنند و تصمیم بگیرند با شما تماس بگیرند یا نه، ربات نیستند! افرادی مثل خود من و شما آگهی های شما را خواهند دید. حال اگر آگهی های شما قانع کننده باشد و تمامی جزئیات کالا و خدمات خودتان را به خوبی تشریح کرده باشید با شما تماس می گیرند. در غیر اینصورت به سراغ آگهی ها و تبلیغات افراد دیگری می روند که بتواند اعتماد آنها را جلب کند. در متن آگهی خودتان اطلاعات تماس را کامل بنویسید و توضیحات کامل و جامع و همچنین صادقانه ای ارائه دهید.

3- بسیاری از افراد که در اینترنت آگهی ثبت می نمایند، عنوان آگهی خودشان را آنقدر کلی انتخاب می کنند که اصلا بر روی آن کلیک نمی شود. مثلا شما اگر می خواهید خودروی خودتان را به فروش برسانید و عنوان آگهی را کلمه"فروش" انتخاب کنید، فکر می کنید که آیا کسی بر روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد؟ مسلما نه. کلمه "فروش" بسیار کلی است و کسی وقت خودش را تلف نخواهد کرد تا بر روی آن کلیک کند و ببیند قضیه از چه قرار است. توجه کنید که افرادی که در اینترنت در حال جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان هستند، با انبوهی از اطلاعات و تبلیغات و ... رو به رو می باشند. این افراد چون می خواهند سریع و در کمترین زمان به آگهی مورد نظر خودشان برسند بر روی آگهی هایی که عنوان کلی دارد و معلوم نیست در چه زمینه ای است، کلیک نخواهند کرد. بنابراین عنوان آگهی خودتان را خوب، مناسب، جذاب، گیرا و تا جایی که تعداد حروف به شما اجازه می دهد کامل بنویسید. مثلا بنویسید "فروش پژو 206 سفید اقساط مدل 94". اگر می خواهید در هر زمینه ای آگهی درج نمائید، جنین عنوانی خوب و موثر است. بسیاری از افراد در عنوان آگهی خودشان اسم شرکت خودشان راارائه می کنند. این هم مناسب نیست. مثلا می نویسند "شرکت ملی نقت ایران". خوب کسی که آگهی شما را ببیند اصلا نمی داند در چه زمینه ای است. در ضمن دقت کنید که عنوان آگهی مهمترین قسمت آگهی و تبلیغ شما است. بیش از 85 درصداز بازدید کنندگان فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی را خوب ننوشته باشید بر روی آن کلیک نمی کنند و این بیش از 85 درصد بازدید کننده را از دست خواهید داد. نکته بسیار مهم دیگری که در رابطه با آگهی و تبلیغات اینترنتی مهم است و در مورد سایر انواع تبلیغات صادق نمی باشد این است که اگر شما عنوان آگهی خودتان را خوب انتخاب نکنید، گوگل را هم از دست داده اید. در همان مثال فروش خودرو، فرض کنید کاربری در گوگل عبارت "پژو 206 سفید مدل 94" را جستجو کند. حال اگر شما هم دقیقا چنین خودروی برای فروش داشته باشید ولی عنوان آگهی خودتان را همان کلمه "فروش" یا "فروش خودرو"و .... انتخاب کرده باشید، خوب مسلما آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل در اولویت قرار نخواهد گرفت و در نتیجه بازدید زیادی از تبلیغات شما انجام نمیشود. بنابراین تا جایی که ممکن است عنوان آگهی خودتان را دقیق و با جزئیاتکافی بنویسید. البته در سایتهای آگهی رایگان و در همین سایت (مجری) هم تعداد کاراکترهای عنوان آگهی محدود است. ولی به هر حال تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد عنوان آگهی را کامل بنویسید و توضیحات دقیق تر و کامل تر را در متن آگهی ارائه دهید. برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.

4- انتخاب گروه بندی نامناسب هم اشتباهی است که بسیاری از افراد حین درج آگهی رایگان در اینترنت انجام می دهند. البته تعدادی از افراد (همان هایی که چندین آگهی دارند و به صورت دوره ای این اگهی ها را درج می کنند) چون با عجله می خواهند اگهی ثبت کرده و به تعداد زیادی سایت هم می خواهند برسند که آگهیشون رو بذارن، گروه بندی آگهی خودشون رو درست انتخاب نمی کنند. تعدادی دیگر از افراد به اهمیت این قضیه واقف نیستند و به این دلیل گروه بندی درستی برای اگهی های خودشان در نظر نمی گیرند. به هر حال اگر آگهی شما در گروه بندی مناسبی قرار نگیرد، تعداد بازدیدهای آن کم خواهد بود. یا افرادی آگهی شما را خواهند دید که برای بحث دیگری به آن گروه بندی انتخابی شما رجوع کرده اند. بنابراین برای نتیجه گرفتن بهتر سعی کنید حتما از بین گروه بندی متنوعی که در همین سایت (مجری) ارائه شده است، برای آگهی و تبلیغات خودتان گروه و زیر گروه مناسبی را انتخاب کنید.


همانطور که می دانید تبلیغات اینترنتی در حال حاضر یکی از بهترین روشها برای فروش کالا و خدمات و رونق کسب و کارهاست. شما نیز برای افزایش تعداد مشتریان و افزایش درآمد خودتان فرصت درج آگهی در سایت مجری را از دست ندهید. درج آگهی در سایت مجری کاملا رایگان و مفید و موثر است.

رونق کسب و کار و افزایش درآمد با درج اگهی رایگان در اینترنت و در سایتهای پربازدید اینترنتی ممکن است. آگهی اینترنتی مفید و موثر است و مزیتهای فراوانی دارد که ان را از انواع تبلیغات متمایز می کند. با درج تبلیغات در اینترنت در صورتیکه بدرستی از این امکان قدرتمند استفاده نمائید، از سایر انواع تبلیغات و بازاریابی بی نیاز خواهید شد. اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق ببخشید و با درج تبلیغات دراینترنت درآمد و در نتیجه تعداد مشتریان خودتان را افزایش دهید، باید با راهکارهای درج اگهی رایگان موثر و پربازده آشنا شوید. به منظور ثبت تبلیغات موثر و موفق و در نتیجه افزایش درآمد خودتان، موارد زیر را در نظر داشته باشید:


1- درج آگهی رایگان موثر و انتخاب عنوان مناسب برای آگهی:

همانطور که در مقالات قبلی که در همین سایت (مجری) گفته شده است، انتخاب عنوان مناسب برای آگهی در نتیجه گرفتن شما خیلی مهم است. عنوان آگهی را به گونه ای انتخاب نمائید که اولا کاربر با نگاه کردن و دیدن عنوان فورا متوجه شود که آگهی شما در چه زمینه ای است. عنوان آگهی را گنگ و مبهم ویا با عبارتهای کلی مانند (فروش فوری - فرصت استثنایی و ...) ثبت نکنید. کاربران برای دیدن آگهی ای که تشخیص ندهند در چه زمینه ای است وقت خودشان را تلف نخواهند کرد. دوما عنوان آگهی را جذاب بنویسید. به گونه ای که بین آگهی های مختلف که در زمینه کاری شما است و مشابه با آگهی شما می باشد، کاربر ترجیح دهد بر روی آگهی شما کلیک کند.


2- درج آگهی رایگان موثر و نوشتن متن کامل و قانع کننده برای آگهی:

اگر می خواهید از آگهی و تبلیغات اینترنتی و درج اگهی رایگان در اینترنت نتیجه بگیرید و کسب و کارتان را رونق ببخشید باید آگهی های متعددی ثبت نمائید. آگهی هایی که درج می کنید هم نباید تکراری باشد. آگهی کپی شده و تکراری از نظر گوگل ارزشی ندارد. در ضمن متن آگهی را هم کامل و قانع کننده بنویسید. تا اگر بر روی آگهی شما کلیک شد، کاربر متقاعد شود تا با شما تماس هم بگیرد. در متن آگهی توضیحات کاملی از خدمات و محصولات خودتان ارائه دهید. آدرس و شماره تلفن محل کار و شرکت را ذکر کنید. هر چه متن آگهی کاملتر و پخته تر نوشته شود در جلب اعتماد کاربر موثرتر خواهد بود.


3- درج آگهی رایگان موثر و ارائه تصویرهای مناسب برای اگهی:

در وب سایت حاضر (مجری) برای هر آگهی می توانید چندین تصویر انتخاب نمائید. از کالا و خدمات و محصولات خودتان عکس ها و تصاویر مناسبی تهیه نموده و در آگهی قرار دهید. تصویرها دید بهتری به کاربران داده و در جلب اعتماد آنها بسیارمهم است. اگر مدرک یا افتخاری دارید، تصویری از ان تهیه نموده و در آگهی قرار دهید. اگر خدماتی ارائه می دهید خودتان و یا کارکنان شرکتتان را در تصویر حین انجام کار نشان دهید. اگر حصولی ارائه می دهید از زوایای مختلف از آن عکس گرفته و در آگهی قرار دهید. تصاویر در افزایش اثر گذاری آگهی های موثر و مفید هستند.


4- درج آگهی رایگان موثر و درج آگهی ویژه:

یکی از راهکارهای خوب برای افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی اینترنتی، درج آگهی ویژه است. در همین سایت (مجری) نیز با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی های خودتان را به صورت ویژه می توانید درج نمائید. آگهی های ویژه در صفحه اصلی سایت و در صفحات داخلی سایت هم بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده خواهند شد. کاربران به آگهی های ویژه اعتماد بیشتری می کنند. آگهی های ویژه در جزئیات آگهی های رایگان به کاربران پیشنهاد داده می شود.


5- درج آگهی رایگان موثر و  لینک دادن به آگهی و تبلیغ:

برای افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی های خودتان از شبکه های اجتماعی، وبلاگها و وب سایت خودتان به آگهی های خودتان در همین سایت (مجری) لینک رایگان دهید. به این ترتیب ارزش و اعتبار آگهی شما از نظر گوگل بالاتر رفته و بازخورد بهتری از آن خواهید گرفت. هر چه به آگهی های خودتان لینک بیشتری بدهید در نتایج گوگل آگهی شما بالاتر نشان داده شده و در نتیجه تماس بیشتری خواهید داشت. از انجمن ها,وبلاگها و فروم ها هم میتوانید به آگهی خودتان لینک دهید.اگر انگونه عمل کنید و لینک آگهی خود را در جاهای مختلف در اینترنت قرار دهید در مدت زمان کوتاهی آگهی شما در موتورهای جستجو ایندکس شده و می توانید از طریق سایت مجری به درآمدی قابل قبول دست پیدا کنید.


6- درج آگهی رایگان موثر و انتخاب کلمات کلیدی مناسب:

در همین سایت (مجری) برای هر کدام از آگهی های رایگان خودتان می توانید 20 کلمه کلیدی انتخاب کنید. کلمات یا عبارتهای کلیدی به ایندکس شدن سریعتر آگهی شما توسط گوگل کمک می کند. با ثبت کلمات کلیدی برای آگهی های خودتان بازدهی و اثر گذاری آنها را افزایش دهید.


7- درج آگهی رایگان موثر و انتخاب گروه بندی و شهر و استان مناسب:

انتخاب گروه بندی مناسب و شهر و استان مناسب برای ثبت تبلیغات پربازده مهم و ضروری است. اگر گروه بندی نامناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید، مثل این می ماند که آگهی شما اصلا دیده نشود. اگر آگهی شما می تواند در گروههای مختلفی قرار گیرد، چند آگهی ثبت نمائید و هر آگهی را در گروه مد نظر خودتان قرار دهید. برای شهر و استان هم به همین ترتیب است. اگر در تهران فعالیت دارید و مشتریان شما هم ساکن تهران هستند، استان و شهر تهران را انتخاب کنید. اگر محصول یا خدمات شما در تمامی شهرهای استان تهران می تواندمشتری داشته باشد، آگهی های متعددی ثبت نموده و برای هر آگهی یک شهر را انتخاب کنید. به صورت کلی می توان گفت که برای نتیجه گرفتن و افزایش اثر بخشی تبلیغات اینترنتی خودتان، تنها به یک اگهی اکتفا نکنید و آگهی های متعدد و متفاوت و بدون کپی برداری و متنهای تکراری ثبت نمائید.

 

برای ثبت آگهی در وب سایت حاضر (مجری) در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی رایگان" کلیک نمائید.


اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی بهترین استفاده را بکنید و تبلیغات خوب و مفید و پربازدهی ثبت نمائید، باید با راهکارهای ثبت آگهی موثر و مفید آشنا باشید. به منظور مطالعه و کسب اطلاعات در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره هرچه بهتر از سایت مجری مطالعه بخشهای زیر توصیه می شود . برای مشاهده هر بخش روی آن کلیک کنید.

مقاله افزایش مشتریان و خرید و فروش و نحوه صحیح ثبت آگهی رایگان و تبلیغات در اینترنت

نحوه کسب بازدهی بهینه از آگهی اینترنتی

پانزده نکته برای افزایش بازده آگهی اینترنتی

کسب درآمد بیشتر با درج آگهی و تبلیغات انترنتی

ثبت آگهی رایگان در سایت آگهی و نیازمندی مجری