سایت مجری با توجه به  نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در مجری قیمت منصفانه آن با توجه به مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.


چگونگی نمایش آگهی در سایت

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در سه سایز مختلف و مدت زمان 1 و 2 ماه در سایت نمایش داده می شود که بر اساس دسته بندی به 6 دسته تقسیم شده است و به غیر از اسلایدرها بقیه بنرها قابلیت لینک به سایت را دار می باشد .بطور مثال اگر مشتری آگهی کلاس مینی تاپ1 را انتخاب کند آگهی لینکدار ایشان به مدت یک ماه نمایش داده می شود .

 


مشخصات بنرها
 اندازه بنرها در زیر قید شده و بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG  باشند.
 

 

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا  واریز نمایید و مشخصات واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و...) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل mojri.org@gmail.com ارسال نمایید. مشخصات واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف 24 ساعت آینده آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

 

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات جهت واریز مبلغ آنرا بر روی کلاس مد نظر در قسمت زیررکلیک و مبلغ بنر را  واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده  را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل mojri.org@gmail.com ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت مجری هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

 

نمونه بنر ساید ابعاد 260x80 محل نمایش ساید بار-صفحات داخلی


ساید1 قیمت 50,000 تومان مدت نمایش 1 ماه

 

ساید2 قیمت 75,000 تومان مدت نمایش 2 ماه

 

 

 

 

 

نمونه بنر مینی تاپ ابعاد 600x80 محل نمایش بالا-صفحات داخلی

گروه علمی- آموزشی ثمر

مینی تاپ1 قیمت 80,000 تومان مدت نمایش 1 ماه

 

مینی تاپ2 قیمت 120,000 تومان مدت نمایش 2 ماه

 

 

 

 

 

نمونه بنر اسلایدر ابعاد 850x320 محل نمایش بالا-صفحه اصلی

 

اسلایدر1 قیمت 60,000 تومان مدت نمایش 1 ماه

 

اسلایدر2 قیمت 90,000 تومان مدت نمایش 2 ماه

 

 

 

 

 

لازم به ذکر است در صورت تمایل مشتریان عزیز به طراحی بنر توسط پرسنل سایت مجری، به ازای طراحی بنر تصویر ثابت  مبلغ 10,000  و به ازای طراحی بنر تصویر متحرک مبلغ 20,000 علاوه بر مبالغ فوق دریافت می گردد.

طراحی بنر تصویر ثابت

 

طراحی بنر تصویر متحرک

 

 

 

اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل mojri.org@gmail.com و یا با تلفن 09011202002 تماس حاصل کنید.
 

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت   انجام پذير خواهد بود.

 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در مجری (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در مجری باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال مجری در قبول بنر و آگهی مختار است.

 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای جمهوری اسلامی و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه انتشار آگهی باشد.

 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای مجری نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده مجری نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

 • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

 • شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.

 • سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.

 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند. 

 • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.